Mobilne wózki na drewno

Ferrus to innowacyjna marka oferująca nowoczesne, mobilne wózki na drewno. Wysoka jakość produktu finalnego, połączona z atrakcyjnym, stylowym designem stanowi unikatowe rozwiązanie. Wprowadziliśmy również nową linię produktową- obrazy świetlne.

W ramach kampanii wdrożyliśmy całościową strategię marketingową, łącząc w sobie elementy kompozycji marketingowej 4P, dzięki czemu produkty marki Ferrus są chętnie wybierane przez docelowych Klientów. Wszystkie materiały graficzno- zdjęciowe, stanowią autorską identyfikację wizualną. Marka obecna jest w Polsce, Czechach i Niemczech. Więcej informacji na oficjalnej stronie marki.

Pub Euforia- miejsce z klimatem

Wizytówką naszej działalności jest Pub Euforia, usytuowany w samym sercu Lubina. Ten zabytkowy budynek stanowi wyjątkowe miejsce rozrywki dla mieszkańców miasta, gdzie mogą oni oddać się nieskrępowanej zabawie, w tanecznych rytmach.

W ramach marki stworzyliśmy całościową koncepcję marketingową, którą od kilku lat z powodzeniem realizujemy. Cieszymy się największą społecznością wśród lokali rozrywkowych w Lubinie i okolicach. Notujemy duże zaangażowanie naszych fanów i klientów. Aktywnie reagujemy na zmieniające się warunki i feedback od naszych Gości, czego efektem są wyjątkowe imprezy tematyczne w naszym Pubie np. występ Jacka Stachursky'ego, Patrycji Markowskiej czy impreza pod przewodnictwem Alchemist Project.

Wyciskarki do owoców

Wprowadziliśmy na rynek czeski i słoweński nową markę oficjalnego i jedynego dystrybutora sprzętu Biochef- Odstavnovac24.cz. Założeniem marki jest budowa silnej społeczności skupionej wokół zdrowego i naturalnego stylu życia.

Strategicznym kanałem dystrybucji jest sklep internetowy, wbudowany w główną witrynę. W celu realizacji koncepcji marketingowej marki, podjęliśmy działania z zakresu SEM, stąd obecność marki w najpopularniejszych serwisach i porównywarkach cen w Czechach i Słowenii. Dodatkowo serwis wspierany jest poprzez działania z zakresu Social Media Marketingu oraz inne narzędzia marketingu społecznościowego np. video marketing.