Setki zadowolonych Klientów!
 

Organizacja imprez to nasza pasja, stanowiąca od kilkunastu lat nieodłączny element naszego życia.

Jesteśmy zespołem specjalistów, których umiejętności i kompetencje ukierunkowane są na organizację i realizację imprez oraz konferencji o różnych skalach wielkości. Potrafimy przygotować zarówno mały firmowy event, jak i dużą, masową imprezę na światowym poziomie np. Strefy Kibica Euro. Prowadzimy wiele autorskich projektów imprez, przy których zaangażowani są nie tylko polscy, ale i również zagraniczni artyści i gwiazdy show business-u.

Posiadamy szerokie spektrum usług, które razem działają w sposób synergiczny. Pozwala to zaoszczędzić czas, a przede wszystkim pieniądze naszych Klientów, którzy mogą cieszyć się imprezą na najwyższym poziomie.


Wieloletnie doświadczenie zdobyte w branży pozwala nam uniknąć wielu problemów, które często stanowią przeszkodzę dla nowych firm. Stale rozwijane kompetencje, oparte na empirycznych umiejętnościach umożliwiają nam redukcję ryzyka niepowodzenia imprezy do minimum oraz jej sprawny, niczym nieskrępowany przebieg przez cały czas jej trwania.

Kompleksowa organizacja imprez to całościowy proces, na który składa się kilkanaście elementów, które mogą Państwo zamówić u nas oddzielnie. Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa oprawę techniczną imprezy (wynajem sprzętu i techników), pomóc w zakresie marketingu i promocji imprezy, a także wynająć lokal na imprezę okolicznościową, którego jesteśmy właścicielem.


O działalności


Events Factory to nie tylko imprezy.Naszą najlepszą wizytówką jest Pub Euforia, mieszczący się w samym sercu Lubina. Pub stanowi miejsce, w którym Lubinianie chętnie spędzają swój czas wolny, w unikatowym klimacie historycznego miejsca. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku i wizyty w Pubie.

Wprowadzamy także wiele nowych marek i produktów na rynek, dbając o wszelkie aspekty. Łączymy wiedzę prawną, z założeniami kampanii marketingowych, a także przeprowadzamy całościowe kampanie promocyjne, specjalizując się w działaniach internetowych. Naszą działalność możecie Państwo zaobserwować w zakładce nasze marki, gdzie znajdziecie Państwo sporo informacji i wyjątkowych produktów. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju współpracę.Events Factory to wszechstronność.