Mobilne wózki na drewno





Ferrus to innowacyjna marka oferująca nowoczesne, mobilne wózki na drewno. Wysoka jakość produktu finalnego, połączona z atrakcyjnym, stylowym designem stanowi unikatowe rozwiązanie. Wprowadziliśmy również nową linię produktową- obrazy świetlne.

W ramach kampanii wdrożyliśmy całościową strategię marketingową, łącząc w sobie elementy kompozycji marketingowej 4P, dzięki czemu produkty marki Ferrus są chętnie wybierane przez docelowych Klientów. Wszystkie materiały graficzno- zdjęciowe, stanowią autorską identyfikację wizualną. Marka obecna jest w Polsce, Czechach i Niemczech. Więcej informacji na oficjalnej stronie marki.

Pub Euforia- miejsce z klimatem





Wizytówką naszej działalności jest Pub Euforia, usytuowany w samym sercu Lubina. Ten zabytkowy budynek stanowi wyjątkowe miejsce rozrywki dla mieszkańców miasta, gdzie mogą oni oddać się nieskrępowanej zabawie, w tanecznych rytmach.

W ramach marki stworzyliśmy całościową koncepcję marketingową, którą od kilku lat z powodzeniem realizujemy. Cieszymy się największą społecznością wśród lokali rozrywkowych w Lubinie i okolicach. Notujemy duże zaangażowanie naszych fanów i klientów. Aktywnie reagujemy na zmieniające się warunki i feedback od naszych Gości, czego efektem są wyjątkowe imprezy tematyczne w naszym Pubie np. występ Jacka Stachursky'ego, Patrycji Markowskiej czy impreza pod przewodnictwem Alchemist Project.

Wyciskarki do owoców





Wprowadziliśmy na rynek czeski i słoweński nową markę oficjalnego i jedynego dystrybutora sprzętu Biochef- Odstavnovac24.cz. Założeniem marki jest budowa silnej społeczności skupionej wokół zdrowego i naturalnego stylu życia.

Strategicznym kanałem dystrybucji jest sklep internetowy, wbudowany w główną witrynę. W celu realizacji koncepcji marketingowej marki, podjęliśmy działania z zakresu SEM, stąd obecność marki w najpopularniejszych serwisach i porównywarkach cen w Czechach i Słowenii. Dodatkowo serwis wspierany jest poprzez działania z zakresu Social Media Marketingu oraz inne narzędzia marketingu społecznościowego np. video marketing.

Siłownia z klimatem





Przygotowaliśmy rebranding oraz modernizację kultowego obiektu dla wszystkich fanów sportów siłowych w Lubinie- Siłowni Olymp. Jest to jedno z najstarszych miejsc, w którym swoją przygodę ze sportami siłowymi i fitnessem rozpoczynał niejeden mieszkaniec Lubina.

Przygotowaliśmy kompletną modernizację marki Siłownia Olymp oraz podjęliśmy niezbędne działania, mające na celu nadać nowy blask temu kultowemu miejscu. Zapewniony został dostęp do nowoczesnego sprzętu treningowego, a wykwalifikowana kadra jest do Państwa dyspozycji i chętnie służy pomocą. Dzięki takiemu podejściu nasi Klienci mogą ćwiczyć zgodnie z najnowszymi założeniami treningowymi, nie tracąc przy tym wyjątkowej atmosfery klubu, niedostępnej dla wielkopowierzchniowych siłowni.